بیوگرافی حسین تهی 

بیوگرافی حسین تهی : جدید ترین بیوگرافی از حسین تهی خواننده رپ زیر زمین و دلیل مهاجرت او به کشور خارج با ما همراه باشید در ادامه در وبلاگ اختصاصی امیر تتلو ببینید

hossein tohi کیست

حسین تهی متولد 6 بهمن 1364 در تهران ، خواننده و ترانه سرا می باشد

فارغ التحصیل فوق دیپلم مهندسی کامپیوتر از دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند می باشد که سال 88 در 24 سالگی مجبور شد به لندن مهاجرت کرد

حسین تهی

استارت کار توسط حسین تهی

او یکی از معروف ترین رپر های ایرانی می باشد او از سال 1379 فعالیت خود را به طور غیر حرفه ای شروع کرد و اهنگ های خودش را در استدیو خانگی خودش ضبط می کرد او با آهنگ کلید توانست راهی در عرصه رپ در بین طرفدارانش پیدا کند

حسین تهی قبلا با تتلو خیلی باهم همکاریای جالبی داشته اند که این همکاری باعث شد هر دو پیشرفت شگرفی در عرصه رپ داشته باشند

عکس و بیوگرافی حسین تهی (tohi) خواننده رپ

خانواده او

نام کامل اش سید حسین ملقب به تهی می باشد که بعنوان فرزند خانواده اول در تهرانپارس بزرگ شد

حسین تهی تنها یک خواهر بزرگتر از خود دارد و پدرش از سهامداران کارخانه شکو پارس بوده و مادرش زن خانه دار مذهبی طور است

دلیل شهرت وی

حسین تهی با ترانه رقص ، خودش را در دل مخاطبانش جا کرد و با ترانه کلید به اوج محبوبیت و معروفیت در دهه 80 رسید

دوره ای را با امیر تتلو در قالب گروه T&T با انتشار آهنگ های مشترک همکاری کرد و همین باعث شد این دو در کنار هم بیشتر و بیشتر دیده شوند

حسین تهی در کودکی

حسین تهی از زبان خودش گفته هست که در محله تهران پارس در تهران زندگی می کرده هست در دوران کودکی و جوانیش و این آخریا که از ایران مهاجرت کند در خیابان پاسداران زندگی کرده هست

توبه کردن حسین تهی

سید حسین که با نام مستعار ( تهی ) با انتشار دو استوری در اینستاگرام خود توبه و بازگشتش به سمت دینداری را اعلام کرد.

بعضیا میگن من دنبال مجوزم  ای خداااا  این ور دنیا تو لس انجلس ؟؟؟ بعضیا هم میگن ریاست !!!! هر چی میخوایین بگین !! شما رو به انسانیت، صداقت و آرامش دعوت میکنم. هیچ وقت دیر نیست. حرفای دل  خدا رو شکر میکنم برگشتم به اصلم  من به شخصه نه دیگه کسی رو قضاوت میکنم !!! نه دیگه مشروب میخورم … نه دیگه میکنم … نه رابطه نامشروع … و سعی میکنم گناه نکنم .

راستش تو شب های قدر فهمیدم من بجز خوانندگی، مسیولیت خیلی بزرگی رو دوشمه، وقتی ۵ میلیون نفر دنبالم میکنن. باید الگوی خوبی باشم پس تا اخرین قطره خونم . ترویج انسانیت، خوبی و عشق بخدا رو میکنم. با احترام به عقاید و ادیان مختلف سید حسین (تهی)

جدید ترین وبلاگ امیر تتلو در سال 2020 حسین ,میکنم ,بیوگرافی ,تتلو ,خودش , ,حسین ,بیوگرافی حسین ,امیر تتلو ,توبه کردن , جدید ترین منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی حکیم فارابی Gta_KURD پایگاه ویرایش بازی های ویدیوی عمان سامانی | بوستون محمد رسولیان سایت اسعد احمدی کتابخانه ایران شرکت سقف متحرک ساینا